Do wymarzonej łazienki przez wideokonsultację online

Zachęcamy do zaprojektowania swojej nowej łazienki z naszymi ekspertkami i ekspertami. Nasze projektantki i projektanci łazienki
pomogą Państwu w szczegółowym sporządzeniu projektu. Przegląd Państwa korzyści:

Ustalenie terminu konsultacji

Zachęcamy do zarezerwowania online terminu bezpłatnej i niezobowiązującej* wideokonsultacji online. Prosimy o podanie wybranej daty i godziny.

UMÓW SIĘ ONLINE

 

Nasze projektantki i projektanci łazienki są do Państwa usług:

Inna możliwość to kontakt telefoniczny z naszymi ekspertkami i ekspertami:

+49 6864 81 57 75

Udostępnienie dokumentacji projektowej

FAQ

W jaki sposób mogę się przygotować do konsultacji?

Przy pomocy poniższych informacji będą Państwo mogli optymalnie przygotować się do wideokonsultacji online i odnieść z niej jak największą korzyść.

Wymiary pomieszczenia z uwzględnieniem drzwi i okien: Dokładne wymiary Państwa pomieszczenia, łącznie z pozycją drzwi i okien, pomogą nam w precyzyjnym rozplanowaniu Państwa łazienki. Zachęcamy do pobrania naszej checklisty , na której mogą Państwo wprowadzić m.in. wymiary swojego pomieszczenia. Mogą ją Państwo wypełnić cyfrowo lub wydrukować i wpisać dane.

Aktualne zdjęcia: Zdjęcia Państwa aktualnej łazienki pozwolą nam dokładnie zapoznać się z Państwa obecnym wyposażeniem. Dzięki temu będziemy mogli odpowiednio dopasować nasze propozycje.

Życzenia dotyczące produktów: Jeśli mają Państwo na uwadze konkretne produkty lub materiały, prosimy nas o tym poinformować. Państwa preferencje zostaną od razu uwzględnione w naszym projekcie.

Zdjęcia służące za inspirację: Jesteśmy ciekawi, jakie są Państwa inspiracje. Zachęcamy do udostępnienia nam zdjęć albo rekomendacji stylów lub wzorów, które się Państwu podobają. Prosimy o przesłanie ich do nas przed konsultacją pocztą elektroniczną. Dzięki temu będziemy mogli jeszcze lepiej zrealizować Państwa pomysły.

W jaki sposób odbywa się wideokonsultacja online?

Nasza wideokonsultacja online jest bardzo łatwa i zapewnia Państwu pełną kontrolę nad procesem projektowania.

Projektant lub projektantka łazienki prowadzi Państwa podczas połączenia wideo na żywo przez proces projektowania Państwa łazienki. Odbywa się ono przy pomocy naszego planera łazienki online w wyskakującym oknie w Państwa przeglądarce.

Mogą Państwo zdecydować, czy chcą Państwo skorzystać ze swojej kamery do odbycia czatu wideo, czy komunikować się z projektantką lub projektantem łazienki tylko za pomocą czatu audio.

Nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie ani inne narzędzia. Państwa dane są oczywiście traktowane ściśle poufnie.

Nasza dodatkowa usługa: fotorealistyczny projekt 3D

Wideokonsultacja online jest dla Państwa bezpłatna.

Opcjonalnie oferujemy odpłatny fotorealistyczny projekt 3D. Zawiera on szczegółową i praktycznie realistyczną wizualizację Państwa nowej łazienki, aby od razu mogli się Państwo poczuć jak w domu. I co najważniejsze: jeśli w ciągu trzech lat od wykonania projektu zrealizują Państwo swój plan i wyposażą swoją łazienkę w nasze produkty, zwrócimy Państwu prawie całą kwotę za fotorealistyczny projekt 3D.

Oto przegląd cen*:

Koszty fotorealistycznego projektu 3D łącznie ze wszystkimi materiałami, takimi jak wizualizacje 3D, rzut poziomy, teczka ze wzorami, specyfikacje i na życzenie projekt ułożenia płytek:

łazienka 1000 PLN

prysznic 750 PLN

WC dla gości 450 PLN

Maksymalny zwrot po udokumentowaniu montażu – w zależności o stopnia realizacji:

łazienka 700 PLN

prysznic 550 PLN

WC dla gości 300 PLN

*z VAT

Samodzielna aranżacja wymarzonej łazienki

Czy chcą Państwo samodzielnie naszkicować swoje wstępne pomysły? Zachęcamy do kreatywności z naszym intuicyjnym planerem łazienki online.

Przejdź do planera łazienki online

Nasze kolekcje łazienkowe

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi kolekcjami łazienkowymi i zaczerpnięcia inspiracji.

Przejdź do przeglądu kolekcji


* Prosimy wziąć pod uwagę, że w ramach tej usługi oferujemy Państwu doradztwo w zakresie produktów i designu. Nie ponosimy odpowiedzialności za przepisy dotyczące instalacji lub produktów.Dlatego prosimy o omówienie i sprawdzenie wytycznych razem z osobą odpowiedzialną za instalację.

Wideokonsultacja online jest dostępna tylko w języku angielskim lub niemieckim.