Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Aspekty związane z aranżacją

Opcje wykładziny podłogowej: Wybrana wykładzina podłogowa powinna nie tylko spełniać zalecane kryteria bezpieczeństwa i konserwacji, lecz ze względu na swoje właściwości i kolory może poprawiać wygląd miejsca ustawienia wanny. Na przykład kolor i właściwości okładziny podłogowej można harmonijnie dostosować do wanny, skontrastować je lub zaprojektować inne koncepcje kolorystyczne lub strukturalne. W tym celu należy starannie rozważyć dostępne opcje. Dobrą inwestycją może być skorzystania z usług architekta krajobrazów.

Otoczenie wanny: Aranżacja otoczenia wanny stwarza nie tylko przyjemne dla oka przejście między wanną a otaczającym ją podłożem, lecz także wzbogaca środowisko. Jeżeli pozwala na to budżet, można również zaangażować architekta krajobrazów, który udzieli fachowej porady.

Osprzęt do wanien z hydromasażem: Niezależnie od dopasowanej wykładziny podłogowej i aranżacji otoczenia można również wybrać akcesoria, któ‏re nadadzą przestrzeni wellness ostatni szlif. Schodki, ławki, wieszaki na ręczniki, doniczki z roślinami lub palenisko na wolnym powietrzu to tylko nieliczne przykłady, które można brać pod uwagę jako wyposażenie wanny z hydromasażem.