Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

O czym należy pamiętać w przypadku ustawiania na zewnątrz:

1) Unikać ustawiania w miejscach, w których wanna mogłaby mieć kontakt ze zbyt dużą ilością wody, np. ze zraszaczy, krawędzi dachowych lub rynien.

2) Unikać (w miarę możliwości) miejsc z bezpośrednim, długo utrzymującym się promieniowaniem słonecznym. Promieniowanie ultrafioletowe może powodować blaknięcie lub uszkodzenie pokrywy wanny i jej obudowy.

3) Upewnić się, czy w danej sytuacji obowiązują przepisy krajowe lub lokalne, zgodnie z którymi zalecane jest zainstalowanie ogrodzenia lub uwzględnienie bezpiecznych dojść dla dzieci wokół wanny.

4) Aby uniknąć naniesienia do wanny pyłu, piasku i liści, drogi i dostępy powinny być wykonane z betonu, kostki betonowej lub kamieni lub nie należy ustawiać wanny w miejscach, w któ‏rych do mógłby zostać wniesiony do niej brud. Sprawdzić, czy wiatr lub deszcz mogą powodować przedostawanie się do wanny zanieczyszczeń z pobliskich drzew lub rynien deszczowych.

Wybierając lokalizację, należy pamiętać o tym, że widok z wanny i na wannę zmienia się wraz z porami roku. W takiej sytuacji miejsce ustawienia można wybrać w taki sposób, aby przyjemność z kąpieli była jeszcze większa i nie była niczym ograniczona.

WSKAZÓWKA: Typowe materiały podłożowe stosowane na zewnątrz, to między innymi beton, cegły, płytki antypoślizgowe, wykładzina drewniana, żwir lub piasek.