Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Pielęgnacja wanny z hydromasażem

Czyszczenie podstawowe

Do normalnego czyszczenia używać łagodnego środka do mycia naczyń, np. Ivory®, lub preparatu do czyszczenia okien, np. Windex®. Uporczywe plamy usuwać łagodnym płynnym preparatem czyszczącym, np. Softscrub®, lub łagodnym środkiem czyszczącym, takim jak Spic And Span®. Nakładać te środki czyszczące miękką, wilgotną szmatką lub gąbką. Następnie opłukać dobrze wannę i osuszyć czystą szmatką. W celu usunięcia plam osadów wapiennych, lekkich zarysowań i zabezpieczenia wanny z hydromasażem, zwrócić się do autoryzowanego sprzedawcy specjalistycznego Villeroy & Boch.

Czyszczenie linii piany

Z biegiem czasu na poziomie powierzchni wody w wannie z biegiem czasu mogą gromadzić się pozostałości olejków, balsamów i sprayów do włosów i osadzać się wokół wanny w postaci obwódki, co jest normalnym zjawiskiem. Tą linię można łatwo usunąć preparatem do czyszczenia powierzchni wanien z hydromasażem lub podobnym środkiem. Nie używać środków czyszczących pozostawiających w wodzie ługi.

OSTRZEŻENIE: Pamiętać o tym, aby powierzchnia wanny nie miała nigdy styczności z alkoholem, acetonem (zmywaczem lakieru do paznokci), lakierem do paznokci, roztworem do czyszczenia na sucho, rozcieńczalnikiem do lakierów, benzyną, olejkiem sosnowym, środkiem szorującym lub pozostałymi chemikaliami domowymi poza tymi wymienionym powyżej. Używanie tych chemikaliów może skutkować wygaśnięciem gwarancji.