CeramicPlus

Mało pracy przy czyszczeniu - więcej czasu dla Ciebie.

Ceramika, która chroni przed osadzaniem się brudu, ułatwia od przeszło dziesięciu lat milionom użytkowników czyszczenie łazienki. Innowacyjna metoda obróbki sprawia, że krople wody łączą się ze sobą i cieńkimi strumieniami spływają do odpływu, zabierając ze sobą osady brudu i kamienia. CeramicPlus: rozwiązanie, z którego będziesz zadowolony.

Doskonałe produkty wymagają doskonałej obróbki: CeramicPlus

Tradycyjna ceramika

ze szkliwem CeramicPlus

Najwyższa jakość, łatwa pielęgnacja

  • Trwałe powierzchnie odporne na zarysowania
  • Higieniczne i czyste
  • Szczególnie łatwe w pielęgnacji i czyszczeniu
  • Odporne na roztwory kwasów, soli i zasad
  • Wysokie standardy jakościowe zastosowanych materiałów

Ceramika z zaletami

Przekonaj się, że ceramika może być jednocześnie estetyczna i dziecinnie prosta w czyszczeniu. Nasza ceramika to nie tylko doskonałe wzornictwo i jakość, ale także produkt wyjątkowo łatwy w pielęgnacji:

Powłoka CeramicPlus to innowacyjny produkt, opracowany w laboratorium badawczym Villeroy & Boch, zgodnie najnowszymi wynikami badań nad fizycznymi właściwościami materiałów. Firmie Villeroy & Boch udało się stworzyć materiał nowej generacji. W specjalnym procesie powierzchnia zostaje uszlachetniona szkliwem CeramicPlus. Na powłoce CeramicPlus woda skupia się w krople. Skupiska kropel odpływają do odpływu; wraz z pozostałościami takimi jak kamień i brud. A jeśli niewielki osad pozostanie na powierzchni: CeramicPlus to idealnie gładkie szkliwo, które ułatwia utrzymanie ceramiki w czystości. Nawet przyschnięte plamy z kamienia można łatwo usunąć. Wystarczą łagodne środki przyjazne środowisku.

Innowacyjny proces produkcyjny sprawia, że nasza ceramika jest:
• trwała
• odporna na zarysowania
• higieniczna
• odporna na kwasy i ługi

Umywalka, miska ustępowa, czy bidet - ciesz się komfortem użytkowania i produktami wyjątkowo łatwymi w pielęgnacji.

Tak łatwo można zadbać o szkliwo CeramicPlus

Do codziennej pielęgnacji zalecamy używanie miękkiej, nieszorującej powierzchni gąbki lub szmatki. W przypadku środków czyszczących najlepiej używać dostępnego w sprzedaży uniwersalnego środka. Unikać silnych, szorujących i szkodliwych dla środowiska środków czyszczących.

Zaleta: Innowacyjna technologia produkcji szkliwa CeramicPlus zapewnia utrzymanie ceramiki w czystości bez używania agresywnych środków. W przypadku bardziej uporczywych plam i zanieczyszczeń zalecamy używanie łagodnych środków do czyszczenia łazienek lub łagodnych uniwersalnych środków czyszczących.

Trudne do usunięcia plamy należy usuwać specjalnymi środkami do czyszczenia lub odkamieniaczami, namaczając i zostawiając zanieczyszczone miejsce na noc. Najlepiej nadają się do tego żele i pianki, ponieważ przylegają one dobrze także na skośnych powierzchniach. Można również zwilżoną środkiem czyszczącym szmatkę po prostu położyć na zanieczyszczoną powierzchnię.

Szkliwo CeramicPlus jest odporne na wszystkie używane w gospodarstwach domowych produkty na bazie kwasów i ługów (także produkty kosmetyczne i medyczne zawierające składniki takiej jak rozpuszczalniki, alkohol, aceton). Podobnie jak inne powierzchnie ceramiczne, także CeramicPlus ulegnie uszkodzeniu przy używaniu następujących środków: mleczka lub proszku do szorowania, środka do czyszczenia odpływów o wysokim stężeniu, środka do czyszczenia armatury i stali lub środka wybielającego na bazie chloru.