Łazienka łączona

Twoja całkowicie prywatna oaza dobrego samopoczucia

Porady dotyczące urządzenia łazienki łączonej

Im więcej dostępnego miejsca, tym więcej pomysłów aranżacyjnych można urzeczywistnić: łazienka łączona z reguły oferuje wystarczającą ilość miejsca na dużą strefę prysznicową z deszczownicą oraz wannę. Bardzo interesująco będzie wyglądać wanna wolnostojąca, która wraz z dodatkowym wyposażeniem do hydromasażu będzie stanowić wyjątkowy akcent wizualny.

Od razu stwórz projekt


Wszystkie produkty do wyposażenia otwartej łazienki


Inspiracje do Twojej otwartej łazienki

Jeżeli projekt przestrzeni łazienki jest kompletny i zostały uwzględnione wszystkie ważne ceramiki i meble łazienkowe, można przejść do dekoracji pomieszczenia. Drewniane elementy takie, jak piękna szafka lub stołek do odkładania, są przyjemnymi akcentami stylistycznymi. Zasłony z materiału lub fotel z obiciem zapewnią przytulną atmosferę w łazience, a ponadto będą wyglądać niezwykle dekoracyjnie.

Znajdź inspirację

Przyjemne ciepło zapewnią wiszące grzejniki, stanowiące elegancką alternatywę dla klasycznego ogrzewania. Przy okazji mogą posłużyć jako praktyczne drążki na ręczniki, dzięki czemu miękkie i puszyste ręczniki będą ciepłe w chłodne zimowe. Ponadto w osobistej oazie wellness nie może zabraknąć jednej czy dwóch roślin pokojowych, które wprowadzają do pomieszczenia naturalność i świeżość.

Różne kolekcje łazienkowe od Villeroy & Boch umożliwiają optymalne urządzenie łazienki. Meble i ceramiki łazienkowe poszczególnych kolekcji są do siebie idealnie dopasowane wizualnie i wyrażają wiele stylów. Dzięki temu łazienka nie będzie odróżniać się stylem od pozostałej części mieszkania. Także w przypadku wymienionej wanny z hydromasażem dostępne są różne opcje do wyboru: różne systemy wanien z hydromasażem do wnętrz od Villeroy & Boch mogą być montowane w różnych modelach wanien, przy czym możliwy jest wybór ulubionego wzornictwa i systemu hydromasażu.