Umywalki Villeroy&Boch

Ponadczasowe wzornictwo.

Umywalki nablatowe

Umywalki nablatowe są wbudowywane w blat i wizualnie tworzą z nim jedność. Komora umywalki jest ukryta w podbudowie. Widoczne jest tylko wnętrze umywalki i armatura. Gustowne umywalki nablatowe można znaleźć między innymi w kolekcjach Architectura lub Loop & Friends. Dzięki stylowym, stopniowanym wypukłościom umywalki z serii Hommage wyglądają równie imponująco w wariancie nablatowym.

Umywalki nablatowe

Umywalki podblatowe

Podobnie jak w przypadku umywalek nablatowych, modele podblatowe są również zintegrowane z blatem. Podczas gdy te pierwsze spoczywają na blacie, te drugie znikają całkowicie pod elegancką marmurową lub kamienną płytą. Zapewnia to dodatkową cenną przestrzeń. Piękne umywalki podblatowe można znaleźć np. w kolekcjach O.novo, Evana oraz Loop & Friends.

Umywalki podblatowe

Umywalki meblowe

Duża umywalka w łazience jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy pragną dodatkowego miejsca do przechowywania. Umywalka wraz z szafką wyglądają jakby zostały wykonane z jednego odlewu. Szafka podumywalkowa zapewnia mnóstwo miejsca na wszystkie niezbędne rzeczy. Umywalki o prostych liniach, np. modele z kolekcji Vivia, Legato lub Venticello, wyglądają szczególnie dobrze z szafką podumywalkową.

Umywalki meblowe

Umywalki stojące na blacie

Umywalki stawiane na blat to doskonały sposób na umiejętne podkreślenie wzornictwa. W przypadku tego modelu ceramika spoczywa na podbudowie, zapewniając wspaniały efekt wizualny. Do tego typu instalacji przeznaczone są niemal nieważkie, okrągłe lub owalne umywalki z kolekcji Loop & Friends lub My Nature.

Umywalki stojące na blacie

Umywalka ścienna

Umywalki ścienne uważane są za uniwersalne produkty, które nie wymagają podbudowy. Przykręcane bezpośrednio do ściany, te popularne klasyki znajdują trwałe miejsce w przestronnych łazienkach rodzinnych, jak również w małych łazienkach dla gości. Szafki podumywalkowe wyglądają szczególnie elegancko, gdy są osadzone na smukłym postumencie, co pokazują imponujące modele z kolekcji Subway 2.0 i Hommage.

Podwójna umywalka

Dwie identyczne umywalki umieszczone obok siebie okazują się równie funkcjonalnym i eleganckim rozwiązaniem w rodzinnej łazience. Podwójne umywalki są dostępne w niemal wszystkich wariantach montażowych. Dzięki temu można cieszyć się maksymalną swobodą aranżacji wnętrza. Zapoznaj się z kolekcją Subway 2.0, Architectura lub Venticello i odkryj atrakcyjne podwójne umywalki, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby.

Umywalki podwójne

Małe umywalki

Kompaktowe umywalki idealnie nadają się do małych łazienek lub toalety dla gości. Nowoczesne produkty ceramiczne o minimalistycznych kształtach są nie tylko funkcjonalne, ale również pięknie wyglądają. Niezależnie od tego, czy jest to przemyślny model narożny z kolekcji O.novo, okrągły model o organicznym kształcie z kolekcji Aveo New Generation lub prostoliniowy model z serii Venticello – różnorodne projekty stanowią w każdym przypadku piękny akcent.

Małe umywalki

Różnorodność kształtów i rozmiarów: geometria umywalek

Harmonijna koncepcja wyposażenia zależy w dużej mierze od jednolitego języka projektowania. Właśnie dlatego umywalki firmy Villeroy & Boch są dostępne w różnych kształtach. Ostre linie prostokątnych lub kwadratowych umywalek podobają się wielbicielom wyraźnego wzornictwa. Ponadto modele te idealnie łączą się z prostokątnymi szafkami podumywalkowymi. Okrągłe umywalki i owalne kształty misek okazują się być modnymi elementami stylistycznymi i są optymalnie dostosowane do naturalnie wyglądającej koncepcji wystroju wnętrza. Siła ekspresji powstaje przede wszystkim dzięki precyzyjnemu prowadzeniu krawędzi. W celu zapewnienia żądanych idealnych wymiarów nasze umywalki są dostępne w różnych szerokościach i głębokościach. 


Piękna umywalka jest niezbędnym elementem w każdej łazience. W zależności od sytuacji w pomieszczeniu i indywidualnych potrzeb można wziąć pod uwagę bardzo różne warianty. Villeroy & Boch oferuje szeroką gamę różnych modeli, dzięki którym nowa umywalka będzie idealnie pasować do koncepcji wystroju wnętrza wymarzonej łazienki. Oferta obejmuje zarówno klasyczne umywalki nablatowe i podblatowe, jak i stylowe umywalki stojące na blacie i minimalistyczne, małe umywalki. Wyrazisty kształt i szlachetne wzornictwo sprawiają, że wysokiej jakości produkty ceramiczne są ekskluzywnymi, stylowymi przedmiotami. Równie ważna jest wygoda. Precyzyjnie wykonane i łatwe w czyszczeniu powierzchnie nadają umywalkom firmy Villeroy & Boch dużą praktyczność. Zainspiruj się różnorodnością!


TitanCeram: ceramiczne tworzywo przyszłości

Wraz z rozwojem tworzywa TitanCeram firmie Villeroy & Boch udało się stworzyć innowację, która na nowo zdefiniuje produkty sanitarne. Wysoka wytrzymałość tworzywa pozwala projektantom tworzyć niezwykle filigranowe kształty i imponująco cienkie ścianki. W rezultacie ceramiczne produkty do łazienki stają się prawdziwymi dziełami sztuki. Jednocześnie umywalki wykonane z tworzywa TitanCeram przekonują swoją wysoką wytrzymałością krawędzi i wyjątkową odpornością. Ani ciepło, ani zimno nie mogą zaszkodzić wysokiej jakości powierzchni. Do czyszczenia wystarcza czysta woda i miękka ściereczka.

AntiBac: niezawodna ochrona przed bakteriami

Szukasz trwałej ochrony przed bakteriami? Wyposaż swoją umywalkę w innowacyjną technologię powierzchni AntiBac firmy Villeroy & Boch. Szkliwo z jonami srebra skutecznie hamuje rozwój bakterii i zapewnia niezawodną, długotrwałą ochronę – potwierdzoną przez niezależne instytuty. Pionierskie szkliwo powierzchniowe zostało przetestowane dermatologicznie i sklasyfikowane jako całkowicie nieszkodliwe.

Wniosek:

umywalki firmy Villeroy & Boch stanowią połączenie estetyki i wygody.

Dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości umywalek firma Villeroy & Boch oferuje idealny model do każdego zastosowania. W duchu nowoczesnego projektu łazienki dostępne są umywalki z różnych kolekcji o stylowym wzornictwie, które można optymalnie łączyć z innymi komponentami. Różnorodność kształtów i kolorów sprawia, że wybór staje się przyjemnością. Najwyższe standardy jakości dotyczą zarówno produktów ceramicznych, jak i wszystkich innych artykułów firmy z tradycjami – dzięki czemu można cieszyć się codziennie od nowa swoim doskonale wykończonym markowym produktem.