Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Umywalki do wbudowania z przodu blatu Villeroy & Boch

Design, który przekonuje.

Różnorodność i estetyka

Wybierz umywalkę do wbudowania z przodu blatu, która najbardziej Ci odpowiada. Pozbawiony przesadności Memento urzeka prostymi liniami. Subtelne formy charakteryzują Model Sentique. Kształt i deseń ‒ wybierz umywalkę do wbudowania z przodu blatu, która odpowiada Twoim wymaganiom estetycznym.

Zadowolenie z zakupu ...

Kto by sobie tego nie życzył? My spełniamy życzenia. Z nami znajdziesz wymarzoną łazienkę. Umywalki do wbudowania z przodu blatu firmy Villeroy & Boch mają estetyczne kształty i pozwalają zaoszczędzić miejsce w łazience. Nasze modele i aranżacje przekształcą Twoją łazienkę w oazę wellness.

Płynność i prostota kształtów

Rozkoszuj się harmonicznymi kształtami w Twojej łazience. Od umywalki po bidet ‒ do każdego produktu znajdziemy odpowiednie akcesoria i meble. Twoja łazienka będzie wyglądać stylowo, Twoi goście będą zachwyceni. Umywalki te posiadają dodatkowy atut: Wysokiej jakości szkliwo CeramicPlus, którym są pokryte, sprawia, że są one wyjątkowo łatwe w pielęgnacji. Krople wody natychmiast łączą się ze sobą i strumieniami spływają do odpływu, zabierając rozpuszczony brud i osad wapienny.