Wanny Villeroy & Boch

Stylowy relaks

Kąpiel dla każdego: odpowiedni model wanny do Twojej łazienki

Każda łazienka jest inna i nie wszystkie wanny nadają się do każdej sytuacji w pomieszczeniu. Ponadto potrzeby osobiste odgrywają ważną rolę przy wyborze optymalnego modelu. Dlatego Villeroy & Boch oferuje szeroki asortyment różnych modeli. Niezależnie od tego, czy jest to ponadczasowo piękny model o klasycznym, prostokątnym kształcie, oszczędzająca miejsce wanna narożna czy stylowy model sześciokątny – tutaj znajdziesz produkt, który spełni Twoje marzenia o łazience na najwyższym poziomie.


Wanny prostokątne

Wanny o prostokątnym kształcie to popularny klasyk i nie bez powodu występują najczęściej. Dostępne w różnych rozmiarach, te wszechstronne, wielofunkcyjne wanny doskonale sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małych łazienkach. Wanny prostokątne o ostrych krawędziach można znaleźć między innymi w kolekcjach Architectura lub Avento. Natomiast kolekcje Loop & Friends i Libra cieszą oko owalnymi konturami wewnętrznymi.

Wanny sześciokątne

Wanny o prostokątnym kształcie to popularny klasyk i nie bez powodu występują najczęściej. Dostępne w różnych rozmiarach, te wszechstronne, wielofunkcyjne wanny doskonale sprawdzają się zarówno w dużych, jak i małych łazienkach. Wanny prostokątne o ostrych krawędziach można znaleźć między innymi w kolekcjach Architectura lub Avento. Natomiast kolekcje Loop & Friends i Libra cieszą oko owalnymi konturami wewnętrznymi.

Wanny owalne

Owalne kształty są symbolem harmonii i bezpieczeństwa. Wanny o owalnym kształcie nadają łazience zmysłową atmosferę i emanują nieporównywalną estetyką. W zależności od dostępnej przestrzeni, dostępne są delikatnie zaokrąglone wanny o różnych wymiarach. Odpływ znajdujący się na środku wanny w przypadku większości modeli zapewnia również komfort kąpieli we dwoje. Co sądzisz na przykład o modelu z kolekcji My Nature, Nexus lub Cetus?

Wanny specjalne

Specjalne sytuacje w pomieszczeniu wymagają indywidualnych rozwiązań. W takich przypadkach Villeroy & Boch oferuje wanny specjalne o np. niesymetrycznych kształtach – wanny asymetryczne. Okazuje się tutaj, że ekstrawaganckie produkty ceramiczne są nie tylko niezwykle praktyczne, ale odznaczają się również imponującym wzornictwem. Specjalnie ukształtowane wanny są dostępne wyłącznie w kolekcji Loop & Friends.

Wanny wolnostojące

Wanna wolnostojąca firmy Villeroy & Boch emanuje czystą estetyką i wygląda niczym finezyjnie wykończony klejnot na samym środku prywatnej oazy wellness. Niezależnie od tego, czy jest wyeksponowana na niewielkiej podstawie, czy spoczywa na pomysłowo zakrzywionych nóżkach – taka wanna przyciąga wzrok i zapewnia wyjątkowy relaks. Wanny wolnostojące można znaleźć w niemal wszystkich kolekcjach.

Wanny narożne

Praktyczna wanna narożna w inteligentny sposób optymalnie wykorzystuje istniejącą przestrzeń. Kontrastujące połączenie kwadratowego kształtu zewnętrznego i owalnego kształtu wewnętrznego jest szczególnie atrakcyjne. W zależności od dostępnej przestrzeni, w ofercie dostępne są eleganckie wanny asymetryczne o różnych długościach boku, które idealnie pasują do danej łazienki. Co sądzisz na przykład o imponującym modelu z kolekcji Squaro?


Od wiosennych, zielonych odcieni do zimowych, niebieskich barw: wanny kolorowe

Kolory wywołują emocje i mają znaczny wpływ na nasz nastrój. Po co kupować białą wannę, kiedy świat zewnętrzny kusi bogatą paletą kolorów, czekając na wykorzystanie jako źródło inspiracji dla wiosennych, barwnych elementów designerskich? Zainspirowana tymi pomysłami projektantka Gesa Hansen opracowała wyłącznie dla Villeroy & Boch koncepcję koloru opartą na porach roku. Rezultatem są atrakcyjne wanny o barwie świeżej, wiosennej zieleni, letniej jasnożółci, jesiennej czerwieni i zimowym błękicie. Każdy kolor jest dostępny w różnych odcieniach. Płynne przejścia między jasną bielą wnętrza, która rysuje się miękką linią nad krawędzią i prowadzi do następnego odcienia, wyglądają wyjątkowo kunsztownie.

Wanny kolorowe


Innowacyjne materiały i idealnie przetworzone powierzchnie

Wysokiej jakości materiały, które przekonują niezawodną długowiecznością, mają w Villeroy & Boch długą tradycję. Od 1969 roku firma produkuje doskonale piękne wanny akrylowe, które mają wiele do zaoferowania pod względem wzornictwa i jakości wykonania. Dzięki materiałowej innowacji Quaryl® specjaliści wytyczyli nowe standardy i podnieśli możliwości projektowania wanien na zupełnie nowy poziom.

Akryl: niezawodny i wszechstronny

Akryl sanitarny jest obecnie najczęściej stosowany do produkcji nowoczesnych wanien – nic dziwnego: wszechstronny materiał ma wiele zalet. Ze względu na elastyczną jakość wykonania pozwala na wykorzystanie różnych kształtów i wzorów. Przyjazna dla skóry powierzchnia zachwyca przyjemną, ciepłą teksturą i jest również antypoślizgowa. Nieporowaty materiał zapewnia trwałość kolorów i zachowuje promienny blask przez długi czas.

Quaryl®: fascynacja dwoma składnikami

Wanny wykonane z najszlachetniejszego tworzywa Quaryl® są od ponad 20 lat dostępne wyłącznie w ofercie Villeroy & Boch. Jest to unikalne połączenie materiału z naturalnego kamienia kwarcowego i wysokiej jakości żywicy akrylowej. Wynikły produkt łączy w sobie najlepsze właściwości obu składników. Niezrównane wzornictwo i precyzyjne linie przy zachowaniu niezawodnej stabilności i odporności na zarysowania – to może zapewnić wyłącznie Quaryl®. Przyjemna struktura powierzchni ma działanie izolujące i pieści skórę.

Wellness dla wszystkich zmysłów: systemy hydromasażu firmy Villeroy & Boch

Systemy hydromasażu są dostępne do wielu wanien z różnych kolekcji, takich jak Loop & Friends, Aveo, Oberon i O.novo. Możesz więc w pełni czerpać ze wzornictwa, jednocześnie korzystając z luksusu własnej wanny z hydromasażem w łazience.

Wniosek

Wanny firmy Villeroy & Boch charakteryzują się wyrafinowaną estetyką i zapewniają luksusowy odpoczynek od codzienności

Dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości wanien w różnych kształtach i wzorach, Villeroy & Boch oferuje produkty, które są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i indywidualnych cech danej łazienki. Innowacyjne materiały umożliwiają pierwszorzędne wykonanie i obiecują długotrwałe piękno. Dzięki uzupełniającemu systemowi hydromasażu wanna przekształca się w całkowicie prywatne spa, zapewniające cudownie relaksujące doznania każdego dnia.