Wanny do małych łazienek Villeroy & Boch

Inteligentne wykorzystanie przestrzeni.

Sam fakt posiadania małej łazienki nie powinien być powodem do rezygnacji z wanny. Bowiem wanny asymetryczne z kolekcji Subway marki Villeroy & Boch są z uwagi na swój kształt istnymi mistrzami przestronności i bez problemu znajdą swoje miejsce nawet w małej lub niekorzystnie zaprojektowanej łazience. Wanny asymetryczne są nie tylko praktyczne, lecz również wyjątkowo eleganckie.


Wanna czy prysznic? Oba rozwiązania.

Często w małej łazience z uwagi na brak miejsca montuje się tylko kabinę prysznicową, a rezygnuje z wanny. Jednakże nasze wanny asymetryczne, dostępne w wersji lewej i prawej, przełamują to ograniczenie. Wspólną cechą dla obu wersji jest większa szerokość przy głowie i mniejsza szerokość przy stopach. Dzięki słuchawce zawieszonej nad głową wanna asymetryczna może służyć jako kabina prysznicowa, a także można w niej wziąć relaksującą kąpiel.


Maksymalny komfort dzięki wysokiej jakości akrylowi sanitarnemu

Kiedy inni producenci przy produkcji wanien asymetrycznych stawiają na stal i emalię, Villeroy & Boch wybiera zupełnie inną drogą. Nasze wanny asymetryczne produkowane są wyłącznie z wysokiej jakości akrylu sanitarnego charakteryzującego się doskonałymi właściwościami: można go elastycznie kształtować oraz formować. Bardzo szybko dopasowuje się on do temperatury wody.

Poza tym akryl o wiele lepiej izoluje w porównaniu ze stalą i emalią, dzięki czemu woda zachowuje temperaturę również przy dłuższej kąpieli. Dodatkowo jego powierzchnia jest przyjemniej gładka, antypoślizgowa i bardzo łatwa w czyszczeniu.

Wskazówki dotyczące czyszczenia i pielęgnacji wanien asymetrycznych z akrylu

Akryl sanitarny jest trwałym i wytrzymałym tworzywem sztucznym, z którego można łatwo usuwać plamy lub osady. Aby zachować czystość i elegancki połysk, powierzchnię należy regularnie przecierać miękką gąbką lub ściereczką oraz płynnym środkiem czyszczącym przeznaczonym do tworzyw sztucznych.

Osady z kamienia można łatwo i bez pocierania usunąć przy użyciu octu lub odkamieniacza, a w przypadku uporczywych plam po kamieniu najlepiej nanieść na nie środek czyszczący i pozostawić na kilka minut, a następnie po prostu je wytrzeć. Do usunięcia tłustych substancji wystarczy najczęściej kropla płynu do mycia naczyń. Należy unikać używania środków szorujących, rysujących gąbek lub wełny stalowej, ponieważ mogą one trwale uszkodzić powierzchnię.

Zero problemów z małymi uszkodzeniami

Akryl sanitarny, z którego produkowane są nasze wanny asymetryczne, jest całkowicie barwiony. Dlatego mniejsze uszkodzenia, takie jak zadrapania lub plamy po ogniu, można łatwo i samodzielnie usunąć przy użyciu zestawu do pielęgnacji akrylu, który jest sprzedawany w specjalistycznych sklepach. W celu usunięcia głębszych uszkodzeń warto skorzystać z pomocy dostępnego również w specjalistycznych sklepach zestawu naprawczego do akrylu, którym można wypełnić materiał i następnie go wypolerować. W przypadku pytań lub konieczności skorzystania z pomocy należy skontaktować się z najbliższym punktem sprzedającym wyroby sanitarne lub instalatorem.


Oszczędzaj miejsce, ale nie oszczędzaj na komforcie

Wszystko pod ręką, również w małej łazience

W przypadku wanien asymetrycznych dostępny jest opcjonalnie uchwyt, który przy wchodzeniu i wychodzeniu gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo. Uchwyty do wanny można łatwo montować także we własnym zakresie i można z nich korzystać w funkcji składanego uchwytu podpierającego oraz uchwytu do trzymania.

Uchwyty produkowane są z mosiądzu, a następnie chromowane. W rezultacie powstaje wysokiej jakości, stabilny uchwyt o doskonałym kształcie zwiększający poziom bezpieczeństwa w łazience i oferujący użytkownikom w każdym wieku cenną pomoc przy siadaniu i wstawaniu.