Wanny o specjalnych kształtach Villeroy & Boch

Stwórz więcej przestrzeni w swojej łazience.

Wanny specjalne marki Villeroy & Boch

Szukasz wyjątkowej wanny, która zamieni Twoją łazienkę w oazę relaksu o wyjątkowym charakterze? Masz oprócz tego w swojej łazience mało miejsca, przez co nie możesz zamontować wanny standardowej? Żaden problem – dzięki naszym wannom specjalnym marki Villeroy & Boch. Są one nie tylko wyjątkowe pod względem wzornictwa, lecz również potrzebują niewielkiej ilości miejsca, aby zagwarantować pełną radość z kąpieli. Wyjątkowość naszych wanien specjalnych: mają trapezowy kształt i są asymetryczne, dzięki czemu optymalnie sprawdzą się nawet w małej łazience i jednocześnie zapewnią dużą ilość miejsca podczas długich kąpieli.


Trapez zamiast prostokąta

Większość wanien ma prostokątny kształt, dzięki czemu można je montować w łazience w różnych pozycjach: we wersji wolnostojącej, przy ścianie lub w rogu. Nasze wanny specjalne mają jednak kształt trapezu, przez co jedna strona jest wyraźnie dłuższa od drugiej. Ten kształt nie tylko niezwykle się prezentuje, lecz oferuje również liczne korzyści:

Wanny specjalne marki Villeroy & Boch

Korzyść nr 1:

Prysznic i kąpiel w jednej wannie

W wannie w kształcie trapezu możesz nie tylko cieszyć się odprężającą kąpielą w pianie. Większa w porównaniu do normalnej wanny powierzchnia po stronie czołowej może być używana jako kabina prysznicowa.
Wystarczy zamontować i podłączyć nad nią armaturę prysznicową i korzystać z prysznica w wannie bez obaw, że zabraknie miejsca –
na siedząco lub na stojąco, dokładnie tak, jak chcesz.

Korzyść nr 2:

Wspólna kąpiel bez obawy o brak miejsca


W trapezowych wannach specjalnych mogą bez problemu kąpać się dwie osoby, siedząc wygodnie obok siebie.
Szeroka strona zapewnia miejsce dla dwóch osób, a ponieważ zarówno odpływ, jak i armatury montowane są po środku nie przeszkadzają one we wspólnej kąpieli.

Korzyść nr 3:

Asymetryczna wanna jest wanną ekonomiczną

W małym pomieszczeniu liczy się każdy centymetr kwadratowy. Nasze wanny specjalne pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni. I nie tylko to: dzięki wewnętrznej głębokości, która wynosi zaledwie 44 cm, do cieszenia się prawdziwą kąpielą nie potrzeba dużej ilości wody, a wchodzenie do wanny oraz wychodzenie z niej jest łatwiejsze. A wyjątkowo szeroka krawędź wanny zapewnia dodatkową powierzchnię na odstawianie akcesoriów kąpielowych bezpośrednio przy wannie. W ten sposób ulubione kosmetyki są zawsze pod ręką w trakcie i po kąpieli.


Więcej luksusu w Twojej łazience

Nasze wanny specjalne dzięki swojemu kształtowi i wysokiej jakości wykonania wprowadzają do łazienki wyjątkową magię. Czujesz ochotę na odrobinę więcej luksusu, na coś szczególnego w łazience? Nie ma problemu, bowiem nasze wanny specjalne można na zamówienie wyposażyć w akcesoria, które pobudzą wszystkie zmysły i zamienią każdą kąpiel w niepowtarzalne przeżycie. Niezależnie od tego, czy będzie to pieniący się luksus, czy też łagodne podświetlenie: nasze łazienkowe innowacje sprawią, że Twoja łazienka stanie się prawdziwym spa.

Wanny specjalne marki Villeroy & Boch

System Whirlpool

Oświetlenie TouchLight

TouchLight marki Villeroy & Boch

Może masz ochotę na relaksujący masaż podczas kąpieli? Dzięki innowacyjnej technologii hydromasażu Villeroy & Boch możesz łagodnie masować zmęczone mięśnie przy pomocy dysz powietrznych, dysz wodnych lub kombinacji obu technologii, która może również służyć do pobudzania mięśni i krążenia. Wybór należy do Ciebie: dysze powietrzne AirPool do pobudzającego masażu, dysze HydroPool do mocnej symulacji lub połączenie zalet obu technologii, czyli CombiPool, w którym dysze powietrzne i wodne wspólnie tworzą luksusową atmosferę podczas kąpieli. I to każdego dnia, kiedy tylko przyjdzie Ci na to ochota.

TouchLight marki Villeroy & Boch jest zestawem oświetleniowym, który można montować fabrycznie we wszystkich wannach specjalnych.
W tym celu w korpusie wanny montuje się biały reflektor LED z chromowaną powierzchnią, który można włączać i wyłączać jedynie ruchem ręki przed reflektorem.
Łagodne światło LED podświetla wodę w wannie,
stwarzając w ten sposób relaksującą atmosferę, w której na parę chwil zapomina się o codziennych problemach i całkowicie zanurza w danej chwili.