Twoja lista zapamiętanych danych

Na tej liście możesz zapisywać interesujące Cię produkty i mieć do nich nieograniczony i szybki dostęp.

Po prostu kliknij symbol listy

Wysoka sztuka łazienek w Monachium

R+F oferuje wyjątkowe wrażenia marki Villeroy & Boch. Doskonale dobrane produkty i przykładowe łazienki oferują stylowe wzornictwo z jednego źródła. Na niemal 1000 m² powierzchni wystawienniczej rozłożonej na dwóch piętrach prezentowana jest pełna oferta produktów marki Villeroy & Boch: oprócz wyrobów sanitarnych można tutaj znaleźć szeroki wybór pasujących mebli łazienkowych, pryszniców i wanien, armatury oraz płytek. W celu uzupełnienia planowania łazienki oferta obejmuje takie produkty jak kabiny prysznicowe i grzejniki łazienkowe od wybranych dostawców zewnętrznych.

Inspiracje dzięki 30 indywidualnym koncepcjom pomieszczeń

We współpracy z wielokrotnie nagradzaną projektantką wnętrz Gesą Hansen z Moodboards dla każdej kolekcji opracowano koncepcje pomieszczeń. Różne przykłady aranżacji obejmują wiele różnych stylów i trendów, od vintage przez naturalny do minimalistycznego. Na szczególną uwagę zasługuje kompozycja estetyki i funkcjonalności, trwałości i komfortu. Oferowane są również odpowiednie rozwiązania dla różnych budżetów. Daj się w spokoju zainspirować i zachwycić różnorodnością tych łazienek!

Sprawdzona obsługa Richter+Frenzel

Polegaj na sprawdzonej obsłudze Richter+Frenzel: profesjonalne konsultacje łazienkowe we współpracy z wykwalifikowanym handlowcem. Holistyczna koncepcja oszczędza instalatorom, wykwalifikowanym handlowcom i architektom czas i zasoby w wyborze produktów lub doradztwie. Nawet klienci prywatni korzystają ze stylowych propozycji projektów i wysokiej jakości produkcji.