Stopka redakcyjna

Villeroy & Boch AG
Saaruferstraße
66693 Mettlach
Niemcy

Telefon: 00496864 / 81-0
eMail: [email protected]

Pobieranie i wykorzystywanie zdjęć umieszczonych na naszych stronach nie jest dozwolone bez pisemnej zgody firmy Villeroy & Boch Polska Sp.zo.o.

Zarząd
Gabriele Schupp (Przewodnicząca)
Dr. Peter Domma
Esther Jehle
Georg Lörz
Dr. Markus Warncke

Przewodniczący Rady Nadzorczej
Andreas Schmid

Rejestr
Sąd Rejonowy Saarbrücken, HRB 63610

Numer identyfikacji podatnika
Villeroy & Boch AG: 040/100/51342

UID-Nr
Villeroy & Boch AG: DE137917938

Copyright
Villeroy & Boch AG


Odpowiedzialność
Nasze strony internetowe zostaly wykonane z najwieksza starannoscia. Nie mozemy jednak dac zadnej gwarancji na prawidlowosc, kompletnosc i aktualnosc ich tresci. Przedsiebiorstwo Villeroy & Boch AG odpowiada za udostepniane do korzystania wlasne tresci zgodnie z ogólnymi przepisami prawa. Od tych wlasnych tresci nalezy odróznic odsylacze ("linki") do tresci udostepnianych przez innych dostawców. Jezeli dowiemy sie, ze olinkowane tresci pociagaja za soba odpowiedzialnosc cywilna lub karna, to linki te zostana przez nas usuniete.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji
Do tworzenia niektórych treści (np. tekstów, zdjęć, filmów wideo) w tej witrynie internetowej używamy sztucznej inteligencji (SI). Technologia ta pomaga nam w dostarczaniu Państwu ważnych i aktualnych informacji. Wszystkie treści tworzone przez SI są dokładnie sprawdzane i weryfikowane przez nasz zespół w celu zapewnienia najwyższej jakości.